Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1
Kooperacja - Zabawa w Freeride (czyli lek na nudę)
  • Awatar użytkownika
    bebuch
    Posty: 60
    Rejestracja: 27 mar 2014, 9:19
    Reputacja: 0
    Imię: Łukasz
    Nick w TDU2: bebuch
    uPlay: BebuchPL
    Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
    Polubił: 34
    Otrzymanych polubień: 13
    Kontakt:

    Kooperacja - Zabawa w Freeride (czyli lek na nudę)

    autor: bebuch » 05 kwie 2014, 11:11

    Witam,

    szukam chętnych do pośmigania w trybie kooperacji. Mam ochotę nabić trochę kilometrów i punktów trybu online :) i jako, że samemu to tak trochę lipka to chętnych zapraszam do udzielania się w tym owym pięknym temacie i zapraszam również innych do spróbowania Freeride - za liderem (jak w multi tylko we freeride i prowadzi osoba która została wybrana np drogą losowania (ciągniemy za losy :D?) lub chętna. Prowadzenie polegałoby na kierowaniu kolumienką graczy w tym ostrzeganie ich na czacie gdy lider zamierza zmienić kierunek jazdy - prędkość prowadzenia wg uznania klasa pojazdu wg uznania (najlepiej każde autko tej samej klasy, chyba że ktoś woli np buggy ;p). Lub też inne zabawy we freeride gdyż za pewne wielu z was tworzyło swoje wyzwania.

    Nie mam ochoty szukać tego typu podobnych tematów bo od urodzenia jestem zdolnym "leniem" także gdyby coś to wystarczy dać znać gdyby coś było nie tak :)

    Zapraszam do wspólnej zabawy :)

    Chętni udzielać się w temacie, a termin i ew. teamspeak lub co innego wg uznania do ugadania :cool:

    Pedal to the metal fellas !

    btw. wszelkie propozycje spędzania wolnego czasu w TDU 2 ze mną, zawsze mile widziane :)
  • krystian801
    Posty: 9
    Rejestracja: 19 sie 2012, 15:01
    Reputacja: 0

    Kooperacja - Zabawa w Freeride (czyli lek na nudę)

    autor: krystian801 » 06 kwie 2014, 0:19

    Jestem chętny, jeśli możesz napisz mi na skype; shished2 o tym kiedy chcesz się pobawić etc.
Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Przejdź do