Odpowiedz Posty: 25
[FOTORELACJA]Zlot Gumball 3000 - superautami przez Oahu
  • Awatar użytkownika
    XyrfaX
    Posty: 9
    Rejestracja: 19 maja 2013, 19:47
    Reputacja: 0
    Imię: Paul
    Hobby: kierownica
    Samochód: Honda Civic
    Nick w TDU2: XyrfaXPL
    Klub: chętnie dołącze/szukam

    Zlot Gumball 3000 - superautami przez Oahu

    autor: XyrfaX » 23 maja 2013, 18:02

    Dobra chłopaki, ja jutro mogę pośmigać z Wami. Dajcie cyne o której dokładnie i będę !
  • boryxek
    Posty: 2
    Rejestracja: 23 maja 2013, 11:17
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: boryxek

    [FOTORELACJA]Zlot Gumball 3000 - superautami przez Oahu

    autor: boryxek » 23 maja 2013, 18:05

    Joker pisze:
    boryxek pisze:rezerwa 5 : boryxek - ferrarri scuderia<cabrio>

    P.S Dzis ktos jezdzi ??????


    Mogę się bujnąć z Tobą, również koło 20.


    Ok ja tez kolo 20 moge : ), zajrze jeszcze na forum okolo tej godziny ale gdyby cos latarnia na polnocnym zachodzie oahu : )

    Ed. Siemkins
    Ostrzeżenie przyznano.
    Ostatnio zmieniony 23 maja 2013, 18:05 przez boryxek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    RiczkoPL
    Posty: 157
    Rejestracja: 14 paź 2012, 10:46
    Reputacja: 0
    Imię: Amadeusz
    Nick w TDU: RiczkoPL
    Nick w TDU2: RiczkoPL

    Zlot Gumball 3000 - superautami przez Oahu

    autor: RiczkoPL » 23 maja 2013, 18:25

    Niestety mnie na zlocie nie będzie ;/ Gdyby było to około 18 w sobotę ok, ale mam parę spraw do załatwienia. Przepraszam! :thumbdown:
    Obrazek
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    UntitledPL
    Posty: 425
    Rejestracja: 03 mar 2012, 22:11
    Reputacja: 0
    Hobby: lotnictwo
    Samochód: Peugeot 508SW
    Nick w TDU2: UntitledPL
    Lokalizacja: Poznań

    Zlot Gumball 3000 - superautami przez Oahu

    autor: UntitledPL » 23 maja 2013, 18:26

    Spoko Riczko, i tak byłeś na rezerwie :)
    Obrazek
    AsRock P67 Pro3 B3 | Intel i5-2400 | Sapphire Radeon 7850 OC 2GB | 2x4GB Patriot | OCZ StealthXStream 700W | SilentiumPC Brutus 410 | Seagate Barracuda 1TB | Windows 7 Home Premium 64 bit | iiyama ProLite E2409HDS | Logitech Driving Force GT | Saitek Cyborg Fly 5
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    [FOTORELACJA]Zlot Gumball 3000 - superautami przez Oahu

    autor: Lelodriver » 25 maja 2013, 8:46

    Untitled przygotuje fotorelacje ze zlotu i wstawi w tym wątku, a Wy tymczasem przypomnijcie sobie jak to było na wirtualu gumballu :cool:

    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 25 maja 2013, 8:46 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    rrtom9
    Posty: 217
    Rejestracja: 08 wrz 2012, 10:06
    Reputacja: 0
    Imię: Tomek
    Hobby: samochody, sport
    Nick w TDU2: rrtom9
    Lokalizacja: Małopolska
    Polubił: 10
    Otrzymanych polubień: 32

    Zlot Gumball 3000 - superautami przez Oahu

    autor: rrtom9 » 25 maja 2013, 9:31

    Sorka chłopaki, że nie udało mi dokończyć z wami zlotu, z przyczyn związanych z internetem , którego wtedy zabrakło.
    Zabawa, widoki, auta oraz wydobywające się z nich dzwięki były wspaniałe. Fajna jazda w dobrym towarzystwie :piwo:
    Czekam na Gumball'a #2
  • Awatar użytkownika
    XyrfaX
    Posty: 9
    Rejestracja: 19 maja 2013, 19:47
    Reputacja: 0
    Imię: Paul
    Hobby: kierownica
    Samochód: Honda Civic
    Nick w TDU2: XyrfaXPL
    Klub: chętnie dołącze/szukam

    Zlot Gumball 3000 - superautami przez Oahu

    autor: XyrfaX » 25 maja 2013, 9:50

    Świetne fotki, czekam na więcej, szacunek :)
  • Awatar użytkownika
    UntitledPL
    Posty: 425
    Rejestracja: 03 mar 2012, 22:11
    Reputacja: 0
    Hobby: lotnictwo
    Samochód: Peugeot 508SW
    Nick w TDU2: UntitledPL
    Lokalizacja: Poznań

    [FOTORELACJA]Zlot Gumball 3000 - superautami przez Oahu

    autor: UntitledPL » 25 maja 2013, 15:49

    Witam i zapraszam na fotorelację ze zlotu "Gumball 3000 - superautami przez Oahu"

    Skład zlotu:
    - UntitledPL (MB SLS AMG)
    - Lelodriver (Pagani Zonda)
    - Joker (McLaren MP4-12C)
    - Fufen (Ferrari California)
    - SkylinePL (Dodge Viper police)
    - rrtom9 (Koenigsegg CCXR)
    - Fiszka (Ford GT)
    - NieTalentny (RUF Rt12)
    - SteelpadPL (Bugatti Veyron SS)


    Około godziny 20:30 spotkaliśmy się na parkingu obok latarni morskiej na północno-zachodnim krańcu wyspy. O dziwo udało nam się wszystkim dołączyć bez żadnego problemu, ustawiliśmy się więc do zdjęcia. Nad naszym bezpieczeństwem czuwali sierżant Fufen w policyjnej Ferrari Californii oraz aspirant Skyline w Viperze z najbrzydszym zderzakiem, jaki widział świat. Po kilku minutach rozmów, karawana hiperaut ruszyła przy wtórze śpiewu naszych wspaniałych silników - czekało nas ponad 160 kilometrów hawajskich dróg z opcją ewentualnego przedłużenia o kolejne 30. Samochody były nieobite i czyściutkie, słońce świeciło i zapowiadał się super spot.
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek



    Po drodze do następnego celu minęliśmy m.i.n. lotnisko, szosową szkołę jazdy oraz okolice mojego domu. Gdy na liczniku wybiły kolejne 22 kilometry, zjechaliśmy z drogi - bez przeszkód dotarliśmy do pierwszego celu, którym była przystań z kolejną latarnią morską. Niestety popsuła się pogoda, tak więc wszyscy posiadający kabriolety musieli zamknąć dachy w trosce o swoje luksusowe wnętrza. Ktoś z genialną znajomością geografii wspomniał mimochodem, iż jesteśmy świadkami... monsunu. Cóż było zrobić, ustawiliśmy się do fotki, gliniarze posprawdzali niektórym gagatkom dokumenty, urządzili pogadankę i ruszyliśmy w drogę, walcząc o przyczepność na mokrej drodze.
    Obrazek
    Obrazek



    Podczas jazdy do kolejnej latarni morskiej, trzeciej już na zlocie, pogoda się poprawiła, a droga zaczęła przesychać. Moja prawa noga trzymała gaz w pozycji, która gwarantowała utrzymanie równych 275km/h, jednak, jak się okazało, była to chyba zbyt duża prędkość dla uczestników wirtualnego Gumballa - w pewnej chwili uciekłem kolumnie na ponad kilometr. Mojego tylnego zderzaka trzymał się jedynie szkolony policjant, Skyline. Cóż, policja zawsze była utrapieniem uczestników tego słynnego rajdu. Zdjąłem więc nogę z gazu i do następnego celu dotarliśmy już względnie w "kupie". Ustawiliśmy się na poboczu, zrobiliśmy zdjęcia, a ja zostałem oskarżony przez policję o "posiadanie auta brzydkiego jak noc".
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek



    Czwarta destynacja była oddalona o trochę ponad 22 kilometry, zapowiadała się szybka przeprawa po względnie prostej i pustej drodze z pięknymi widokami na ocean. Niestety nagle zniknął NieTalentny, jak się okazało staranował radiowóz hawajskiej policji i Ci zaczęli go gonić. Co więcej, po drodze zacząłem mieć problemy z lagami, musiałem więc zresetować kartę sieciową, co wiązało się z późniejszymi problemami z dołączeniem. Obok jachtu odszedł od nas Kubek. Obowiązkowa fotka z przymusowego postoju:
    Obrazek


    Po blisko pół godziny mordęgi udało nam się osiągnąć upragniony cel - pięknie położony na uboczu klub z fantastycznym parkingiem. Było to nasze chwilowe pożegnanie z prostymi i szybkimi drogami - musieliśmy chwilę odpocząć przed blisko 40-kilometrową przeprawą przez góry. Na dodatek zbliżał się wieczór, trzeba było więc przygotować się mentalnie na wytężanie wzroku lub ślepe ufanie GPSowi.
    Obrazek


    Szybko zwinęliśmy manatki z postoju, aby ruszyć w góry. Przejechaliśmy ostatni kawałek porządną drogą i skręciliśmy na wijące się jak gąsienica serpentyny, na których szybko okazało się, że Veyron SS Steelpada i RUF NieTalentnego nie były najlepszym wyborem - pojazdami rzucało na każdym zakręcie. Całej reszcie jednak bardzo się podobało, a całości dopełnił fantastyczny tunel w którym nie mogłem się powstrzymać przed niepotrzebną redukcją i otwarciem okien mojego Mercedesa. W połączeniu z MP4-12C Jokera dźwięk był piorunujący. Mniej więcej w połowie drogi zatrzymaliśmy się, aby z punktu widokowego podziwiać piękny zachód słońca nad Hawajami.
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek



    Gdy ściemniło się do końca zjechaliśmy z tej wymagającej drogi aby uzupełnić zapasy paliwa w naszych pojazdach. NieTalentny wyśmiał nas, twierdząc, że nie potrzebuje paliwa, a nasze wychuchane V8 i V10 - owszem. Z kolei ktoś inny zaczął się zastanawiać, w jakiej walucie sprzedają tu paliwo, które miało kosmiczną cenę.
    Obrazek
    Obrazek


    Po nabraniu benzyny wyjechaliśmy ze stacji, udając się w kierunku stolicy Hawajów, którą jest Honolulu na południu wyspy. Po drodze napotkaliśmy jednak na okazały stadion, postanowiłem więc zboczyć z drogi aby zrobić sobie "słit focię" przed powyższym, a także pogadać o finale LM. Jak się okazało, wszyscy kibicują BVB! Rrtom pojechał gdzieś swoją "Agerą" i nagle zawołał nas, bo "znalazł fajną rampę". Cyknęliśmy kolejne zdjęcie, moja gra zaliczyła crasha po raz 3, ale pozbierałem się i ruszyliśmy do przedostatniego celu. Kilka fotek z drogi i z pod stadionu:
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek



    Destynacją okazał się być oddalony raptem o 11 kilometrów piękny i reprezentacyjny drapacz chmur w Honolulu. Liczyliśmy, iż nasze furki zrobią wrażenie na jego pracownikach, ale niestety dojechaliśmy za wcześnie i nikogo w budynku nie było. Postanowiliśmy więc cyknąć fotki, cytując pewną reklamę banku, "pędzkiem" i wyruszyć na uroczyste zakończenie rajdu kilkanaście kilometrów za Honolulu.
    Obrazek


    Do celu dotarliśmy w oszałamiającym tempie, każdy grzał ile fabryka dała. NieTalentny zapędził się do tego stopnia, że... wjechał do oceanu. Przez najbliższe kiladziesiąt sekund jechałem wężykiem, nie mogąc powstrzymać się od śmiechu. Zlot zakończono beze mnie, gdyż po kolejnym crashu przy robieniu screena nie mogłem dołączyc do reszty ekipy. Poprosiłem Lelodrivera o fotkę i pożegnanie uczestników w moim imieniu. W ten sposób zakończyła się pierwsza, forumowa edycja Gumballu!
    Obrazek


    Dziękuję wszystkim za przybycie. Mi osobiście, pomijając ustawiczne crashe, bardzo się podobało i liczę na powtórkę za parę tygodni! Jeśli ktoś ma inne zdjęcia, i chciałby ich użyczyć, poproszę na PW, dorzucę. Ze swojej strony chciałbym jeszcze przeprosić za marną jakość screenshotów, ale aby wrzucić je na hosting potrzebna była kompresja. Jakby któś któreś zdjęcie chciał, to niech pisze - mam kopie wszystkich obrazków w fullHD.

    Fotki (c) by: UntitledPL, Lelodriver
    Ostatnio zmieniony 25 maja 2013, 15:49 przez UntitledPL, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    AsRock P67 Pro3 B3 | Intel i5-2400 | Sapphire Radeon 7850 OC 2GB | 2x4GB Patriot | OCZ StealthXStream 700W | SilentiumPC Brutus 410 | Seagate Barracuda 1TB | Windows 7 Home Premium 64 bit | iiyama ProLite E2409HDS | Logitech Driving Force GT | Saitek Cyborg Fly 5
  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    [FOTORELACJA]Zlot Gumball 3000 - superautami przez Oahu

    autor: Fufen » 25 maja 2013, 23:03

    Dołączam moje fotki:

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 25 maja 2013, 23:03 przez Fufen, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [FOTORELACJA]Zlot Gumball 3000 - superautami przez Oahu

    autor: Siemkins » 26 maja 2013, 8:59

    Fajna recka, dużo fotek. Gdy przypomnę sobie, że początkowo puszczaliście tylko listę z zapisami, a potem była cisza i właściwie nie wiadomo było czy zlot wgl się odbył, natomiast teraz niezłe fotki, teksty z czatu (które na zdjęciach chyba każdy lubi oglądać i dla nich powiększa zdjęcia), pełna relacja, widać że starasz się dodać coś od siebie, a nie napisać jak przymusowe sprawozdanie, to bardzo się cieszę, że tak się rozwijacie, macie zajawkę, ambicje, chcecie czegoś. Tak trzymać !!
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Odpowiedz Posty: 25

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Przejdź do