Zablokowany Posty: 196
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Prince-Matt » 17 sty 2012, 19:43

    Jak w tytule :wink:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Courius » 17 sty 2012, 20:18

    Panowie z góry uprzedam, że oszukiwanie nie popłaca i poznam zmodyfikowany samochód.

    Tak więc życze wam szerokości i przyczepności na drodze 8-)
    Ostatnio zmieniony 17 sty 2012, 20:18 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Prince-Matt » 18 sty 2012, 12:49

    KUBUTECH911 pisze:Ja glosuje za alfa


    Niestety nie bierzesz udziału więc też nie musisz głosować :wink:

    Dla reszty: Nie zwracajcie uwagi na jego głos liczą sie tylko głosy kierowców .

    EDIT:
    Hubi2509 pisze:Mustafa .

    Hubiego głos sie też nie liczy narazie.
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 12:49 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Prince-Matt » 18 sty 2012, 14:02

    Jeszcze jest taka mała sprawka.
    Mamy już 8 kierowców ale nadal są zainteresowani. Mianowicie chodzi o Hubi2509, DZIOBAZ i chyba kolege KUBUTECH911(bo już pisał coś na przywitaniu o ATW i zagłosował na auto ale nigdzie nic nie pisał że chce jechać).
    Narazie zajmują oni funkcje kierowców rezerwowych, co oznacza że bedą mogli brać udział jeżeli ktoś w sobote nie przystąpi do wyśćigu (wtedy ta osoba odpada z całych mistrzostw). Pierwszy kierowca rezerwowy jest Hubi2509 bo się zgłosił u mnie jako pierwszy. Poźniej się DZIOBAZ opamiętał a jeżeli KUBUTECH911 się odezwie to on będzie trzecim kierowcą.

    Ogólnie problem leży w tym że TDU pozwala tylko na 8 graczy na raz. Już się z jurckiem cieżko zastanawialiśmy nad tym jak rozwiązać ten problem.
    Pierwsza myśl była taka że podzielimy członków na 2 grupy (np. po 5'iu albo po 6'iu) i pod koniec porównamy czasy.Niestety tak sie nie da ponieważ w wyśćigu Multiplayer jest tak że jak pierwszy dojedzie do mety to sie włącza limit czasowy (bodajże 10sek / 15sek) i ten kto nie dojedzie do mety nie dostaje czasu. A jest to nieprawdopodobne że 5 graczy po wyśćigu na obkoło wyspy dojedzie do mety w ciagu 10/15 sekund. I dlatego byśmy mieli tylko 2 czasy (czasy wygrywające).
    Druga myśl była taka że każdy jedzie dla siebie i podaje swój czas. Ale po pierwsze nie widzimy czy ktoś stosuje TDUPE a po drugie to sie mija z celem bo chcemy sie ścigać łeb w łeb i kierowca ma mieć tylko jedną możliwość żeby sie wykazać (bo na tym polega skill kierowcy wyśćigow).
    Więcej pomysłów nie mamy, ale może Wy.
    Dlatego jesteśmy otwarci na propozycje i rozwiązania. Jak coś to piszcie tu w temacie.
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 14:02 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Courius » 18 sty 2012, 14:17

    KUBUTECH911 się odezwie to on będzie trzecim kierowcą.


    Dam mu znać o tym, dzięki za info :)

    Ale po pierwsze nie widzimy czy ktoś stosuje TDUPE a po drugie to sie mija z celem bo chcemy sie ścigać łeb w łeb i kierowca ma mieć tylko jedną możliwość żeby sie wykazać (bo na tym polega skill kierowcy wyśćigow).


    Może jeden gracz będzie pełnił funkcje sędzia/kogoś kto liczy czasy. Mniej więcej wyglądałoby to tak, że 6/7 graczy jedzie normalnie przed siebie, a 8gracz nasz sędzia cofa się do pkt gdzie jest meta i czeka na graczy mierząc im końcowy czas, a potem oni czekają na reszte. Nie będzie to miarodajne w 100% ale to więcej niż nic ; p

    Ale po pierwsze nie widzimy czy ktoś stosuje TDUPE


    Można się domyślać.
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 14:17 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: RaFaL » 18 sty 2012, 16:27

    Właśnie spojrzałem na tabelkę z klasyfikacją i zobaczyłem, że na niej jestem, więc w takim razie odstępuję swoje miejsce Hubiemu :) Niestety z powodu problemów z internetem nie będę mógł startować.
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Prince-Matt » 18 sty 2012, 17:11

    W takim wypadku Hubi2509 wchdzi w klasyfikacje i bierze udział w mistrzostwach a DZIOBAZ zostaje pierwszym kierowcą rezerwowym. Szkoda że nie da rade Raf :wink:

    Courius pisze:
    Może jeden gracz będzie pełnił funkcje sędzia/kogoś kto liczy czasy. Mniej więcej wyglądałoby to tak, że 6/7 graczy jedzie normalnie przed siebie, a 8gracz nasz sędzia cofa się do pkt gdzie jest meta i czeka na graczy mierząc im końcowy czas, a potem oni czekają na reszte. Nie będzie to miarodajne w 100% ale to więcej niż nic ; p


    Pomyślimy nad tym.

    Courius pisze:
    Ale po pierwsze nie widzimy czy ktoś stosuje TDUPE

    Można się domyślać.

    Ze niby jak można się domyślać ?

    EDIT: Zaliczam głos od Hubi2509 na Mustanga i aktualizuje klasyfikacje.
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 17:11 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Courius » 18 sty 2012, 17:13

    Cóż... Gdyby ktoś miał tdupe to na 90% to zauważe ;p Lata praktyki :-D

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Prince-Matt » 18 sty 2012, 17:18

    Courius pisze:Cóż... Gdyby ktoś miał tdupe to na 90% to zauważe ;p Lata praktyki :-D


    Po odległośći 195.0 kilometrów chcesz poznać, że mój czas który był o sekunde szybszy od Twojego jest zrobiony za pomocą TDUPE? Nie oglądając mojego przejazdu?
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 17:18 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Courius » 18 sty 2012, 17:33

    Nie no, bez przesady.
    Po odległośći 195.0 kilometrów chcesz poznać, że mój czas który był o sekunde szybszy od Twojego jest zrobiony za pomocą TDUPE


    Za Ciebie to jestem pewien na 100% jeśli chodzi o gre fair play.
    Jak sam wiesz po tylu tysiącach km w tdu1 sam widzisz obserwując innych, kto ma zmodowany samochód lub nie. Można to subiektywnie ocenić co już wielokrotnie robiłem, a moje sądy były zawsze trafne : P
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 17:33 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Prince-Matt » 18 sty 2012, 17:58

    Prince-Matt pisze:
    Courius pisze:
    Prince-Matt pisze:Ale po pierwsze nie widzimy czy ktoś stosuje TDUPE

    Można się domyślać.
    Prince-Matt pisze:Ze niby jak można się domyślać ?
    Courius pisze:Cóż... Gdyby ktoś miał tdupe to na 90% to zauważe ;p Lata praktyki :-D

    Po odległośći 195.0 kilometrów chcesz poznać, że mój czas który był o sekunde szybszy od Twojego jest zrobiony za pomocą TDUPE
    Courius pisze:Nie no, bez przesady.

    No to się zdecyduj stary albo tak albo nie :mrgreen: Poza tym to:
    Prince-Matt pisze:Ale po pierwsze nie widzimy czy ktoś stosuje TDUPE

    dotyczy tego:
    Prince-Matt pisze:Druga myśl była taka że każdy jedzie dla siebie i podaje swój czas.

    Więc nie rozumiesm czemu piszesz
    Courius pisze:Jak sam wiesz po tylu tysiącach km w tdu1 sam widzisz obserwując innych, kto ma zmodowany samochód lub nie.

    :wink:
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 17:58 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Siemkins » 18 sty 2012, 18:04

    Courius pisze:Może jeden gracz będzie pełnił funkcje sędzia/kogoś kto liczy czasy. Mniej więcej wyglądałoby to tak, że 6/7 graczy jedzie normalnie przed siebie, a 8gracz nasz sędzia cofa się do pkt gdzie jest meta i czeka na graczy mierząc im końcowy czas, a potem oni czekają na reszte. Nie będzie to miarodajne w 100% ale to więcej niż nic ; p

    Jakoś nie widzę chętnych do tego, by czekać 40-50 minut, by po ich upływie zapisać czasy kilku kierowców. Lepiej startować albo każdy ze stoperem (z komórki czy jakimkolwiek innym) albo np wszyscy którzy nie dojadą do mety w momencie gdy pozostanie do końca 3 czy 5 czy ile tam chcecie sekund robi fotkę albo zrzut ekranu. Po fotce będzie widać, do którego miejsca dana osoba dojechała. A że trasę znacie na pamięć i nawet po pijaku, to z rozszyfrowaniem z którego miejsca dane zdjęcie pochodzi nie powinniście mieć problemów.
    Taka moja propozycja do tych zawodów. Sam nie startuję, ale może to Wam się przyda.
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 18:04 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Prince-Matt » 18 sty 2012, 18:20

    Siemkins pisze:albo np wszyscy którzy nie dojadą do mety w momencie gdy pozostanie do końca 3 czy 5 czy ile tam chcecie sekund robi fotkę albo zrzut ekranu. Po fotce będzie widać, do którego miejsca dana osoba dojechała. A że trasę znacie na pamięć i nawet po pijaku, to z rozszyfrowaniem z którego miejsca dane zdjęcie pochodzi nie powinniście mieć problemów.
    Taka moja propozycja do tych zawodów. Sam nie startuję, ale może to Wam się przyda.


    Ooo widzisz, to jest mądry pomysł na który myśmy nie wpadli, taka banalna rzecz jak zrobienie screena przed upływem ostatnich 3 sekund. :mrgreen: Druga strona medalu jest taka że w jednym wyśćigu wygrywający dojedzie np. w 48min00sek a w durgiej grupie wygrywający dojedzie w 50min00sek. Wtedy jest ten problem że gracz na pozycji 3 pierwszego wyścigu dojechał do jakiegos tam punktu w 48 minut, a gracz drugiego wyśćigu w pozycji 4 dojechał o ileś tam km dalej w 50min, i kto tu był lepszy? :mrgreen: (Róznica czasu tych dwóch wygrywających w moim przykładzie może jest lekko przesadzona ale chodzi o sens :wink: )
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 18:20 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Courius » 18 sty 2012, 18:59

    ~Matt
    Najkrócej jak potrafie - po przejechaniu ponad 140tyś km i osiągnięciu terazniejszego poziomu moich "umiejętności" już na pierwszy rzut oka widze czy ktoś jedzie na wspomagaczu lub nie. Nie oceniam tego tylko po tym czy ktoś był szybszy o 2sekundy niż ja, ale o cały ogół tego jak jedzie i co robi na drodze mój przeciwnik.
    Za dużo się jezdziło i widziało, aby ktoś mi kity wciskał.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Prince-Matt » 18 sty 2012, 19:06

    Ja wiem, ale jak
    Prince-Matt pisze:Druga myśl była taka że każdy jedzie dla siebie i podaje swój czas.

    To nie czaje jak to chcesz poznać :wink:
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 19:06 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
Zablokowany Posty: 196
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości

Przejdź do