Odpowiedz Posty: 88
Sprawy ogólne
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Sprawy ogólne

    autor: MTX » 22 sty 2013, 22:47

    Chciałbym zgłosić skargę na rekruta (członka?) Y00PAY za złamanie następującego punktu regulaminu klubu:

    1) Do innych członków klubu odzywamy się z szacunkiem.


    Ponadto na treningach wspomniany delikwent nie stosuje się do następujących zasad jazdy:
    1) [...]
    - nie rozbijać się o innych graczy i samochody ruchu ulicznego
    - trzymać się prawidłowego pasa (pas prawy), a w przypadku tras wielopasmowych trzymać się pasa prawego (pozostałe pasy używane do wyprzedzania).
    3) [...]
    a) Zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa drogowego (nie wyprzedzanie przed zakrętami, górka itp)
    b) W czasie cruisingu można wyprzedzać się, ale nie można wyprzedzać osoby prowadzącej (pkt. 2) a) ). Należy w niebezpiecznych sytuacjach ułatwić wyprzedzenie osobie wyprzedzającej (np. zwolnić)
    4) [...]
    a) zachowanie kulutury osobistej i kultury jazdy


    Odnośnie pierwszego zarzutu:
    Obrazek

    Nie życzę sobie by ktokolwiek tak się do mnie odzywał. To już nie jest żart, a jawna obraza.

    Odnośnie drugiego zarzutu:
    Wypychanie z drogi i wypadki przez Y00PAY'a są bardzo (zbyt) częste i często dzieją się specjalnie. To, że jeździ na klawiaturze, nie jest żadnym wytłumaczeniem - wręcz przeciwnie, powinien zachowywać jeszcze większą ostrożność. Przez jego jazdę na treningach już 3-krotnie byłem na tyle zdenerwowany, że wyszedłem z gry. Treny chyba powinny sprawiać przyjemność, a nie irytować.

    Nawet jeżeli jego jazda wydaje się szefostwu w porządku, to obraza jest wystarczającym powodem do nagrodzenia ostrzeżeniem.
    Teraz pozostaje mi czekać na komentarze typu "nie szczelaj focha, każdemu zdarzają się wypadki". Ale nie każdemu zdarza się być nazwanym k***ą.
    Ostatnio zmieniony 22 sty 2013, 22:47 przez MTX, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Awatar użytkownika
    Y00PAY
    Posty: 297
    Rejestracja: 22 lis 2011, 18:39
    Medale: 1
    Reputacja: 7
    Imię: Jarek
    Samochód: służbowy
    Nick w TDU: Galy_PL
    Nick w TDU2: Y00 PAY
    uPlay: Y00PAY
    Playstation Network: Y00PAY
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
    :
    Szczyrk 2015
    Polubił: 53
    Otrzymanych polubień: 46

    Sprawy ogólne

    autor: Y00PAY » 22 sty 2013, 23:05

    Skoro ładnie prosząc się nie da .... ;) nawet nie znam powodu zmutowania mnie jakiś czas temu :) traktujesz mnie jak jakiegoś "gorszego" i boisz się mojego głosu... bitch please ;)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Sprawy ogólne

    autor: MTX » 23 sty 2013, 0:43

    'Bitch please'? Dalej mnie obrażasz i nie szanujesz?

    Mam swoje powody, żeby cię mieć zmutowanego: jesteś irytujący, twoje żarty wcale mnie nie śmieszą, a są żałosne, wulgarne oraz niesmaczne i po prostu nie mam ochoty słuchać tych głupot. Sam sobie na to zapracowałeś, a ja mam prawo ciebie nie słuchać (dzięki boru, że mam taką możliwość), a nazywanie mnie 'starą k***ą' wcale nie pomaga.

    Nie jesteś pierwszą osobą którą zmutowałem, bo były takie momenty że nie chciałem pewnych osób słuchać, ale jesteś jedyną której nie odmutuję.

    Nadal podtrzymuję moją skargę.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Awatar użytkownika
    Y00PAY
    Posty: 297
    Rejestracja: 22 lis 2011, 18:39
    Medale: 1
    Reputacja: 7
    Imię: Jarek
    Samochód: służbowy
    Nick w TDU: Galy_PL
    Nick w TDU2: Y00 PAY
    uPlay: Y00PAY
    Playstation Network: Y00PAY
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
    :
    Szczyrk 2015
    Polubił: 53
    Otrzymanych polubień: 46

    Sprawy ogólne

    autor: Y00PAY » 23 sty 2013, 18:47

    Człowiek chciałby z Tobą normalnie porozmawiać to się nie da, bo zarzuciłeś focha jak mała dziewczynka :D. Jeżeli masz zamiar w życiu mutować wszystkich, którzy Ci nie do końca odpowiadają, to good fu***ng luck ;)

    Zachowujesz się jakbym na Ciebie naskakiwał co 5 min, a ja do Ciebie nic nie mam. Od początku wiedziałeś jaka jest atmosfera na trenach, że lecą ku*w*, że są hejty itp ale jesteśmy jak rodzina i NIKT nigdy się nie obraża do takiego stopnia jak Ty. Robisz z siebie w tej sposób osobę tak pokrzywdzoną, że nie wiem czy nie oddać Ci 1% podatku...



    Edit By Anioł Stróż: YooPay dostajesz ostrzeżenie za przeklinanie i przekleństwa zostają wygwiazdkowane, przyhamuj kolego.
    Ostatnio zmieniony 23 sty 2013, 18:47 przez Y00PAY, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Sprawy ogólne

    autor: Donislaw » 23 sty 2013, 19:00

    A ty Galy dałbyś czasem na wstrzymanie :)
  • Awatar użytkownika
    Y00PAY
    Posty: 297
    Rejestracja: 22 lis 2011, 18:39
    Medale: 1
    Reputacja: 7
    Imię: Jarek
    Samochód: służbowy
    Nick w TDU: Galy_PL
    Nick w TDU2: Y00 PAY
    uPlay: Y00PAY
    Playstation Network: Y00PAY
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
    :
    Szczyrk 2015
    Polubił: 53
    Otrzymanych polubień: 46

    Sprawy ogólne

    autor: Y00PAY » 23 sty 2013, 19:21

    Wszyscy inni się dobrze bawią, więc nie rozumiem czemu miałbym sobie coś wstrzymywać...
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Sprawy ogólne

    autor: Anioł Stróż » 23 sty 2013, 19:26

    Nie do końca wszyscy, ja już nie raz Ci mówiłem żebyś się ogarną trochę bo to co wyprawiasz jest deczko irytujące. :whistle Ale chyba na Ts do Ciebie to nie docierało i waliłeś tymi swoimi śmiesznymi tekstami
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Sprawy ogólne

    autor: MTX » 23 sty 2013, 20:37

    Jednak coś jest na rzeczy, skoro nie jestem jedyną osobą która ma coś do powiedzenia w tym temacie.

    Nie mam o czym z tobą rozmawiać, a jeśli miałbym, to nie mam ochoty. Nie wiem jak na śląsku, ale w Krakowie 'normalnie porozmawiać' wcale nie znaczy 'rozmawiać o fekaliach, toaletach oraz obrażać innych'. Mam po prostu dość twoich wywodów i śmisznych żartów.

    Wiesz, w realu jak kogoś nie toleruję, to taką osobę po prostu ignoruję i jej nie słucham. Tak jak mówiłem wcześniej, na szczęście Teamspeak daje nam możliwość wyciszenia takich osób.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Sprawy ogólne

    autor: sky » 23 sty 2013, 22:26

    Zgadzam się, obrażanie jest nie na miejscu, póki co pisemne GALY, daj na luz z tekstami

    A teraz z innej półki - czyli spychanie, wyprzedzanie itd.: Camryt sam niejednokrotnie mnie i innych spychałeś więc sorry ale w tym przypadku nie podtrzymuję Twojej strony, to że teraz masz sam tego dość ok, ale czyżby zapomniał wół...
    Exo który regularnie każdego stuka też powinien dostać warna, to samo Dan też nie jest święty, a i ja czasem jak już inni mają zasady w dupie dołączałem do loży szyderców...

    A i jeszcze jedno, zacytowałeś fragment odnośnie nie wyprzedzania prowadzącego, więc odniosę się do tego - wczoraj pojechałeś w zupełnie inną stronę to też zalicza się do tego, w końcu dana osoba prowadzi aby za nią jechać a nie każdy w swoją stronę...
    Ostatnio zmieniony 23 sty 2013, 22:26 przez sky, łącznie zmieniany 2 razy.
    ObrazekObrazek
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Sprawy ogólne

    autor: MTX » 23 sty 2013, 23:28

    Co innego rozbijanie jak się wszyscy rozbijamy i bawimy w 'mam cię!', śmiejąc się do utraty tchu, a co innego, gdy ktoś z premedytacją strąca cię z drogi, gdy spokojnie jedziesz. Ja rozumiem, wypadki się zdarzają, ale wtedy się przepraszamy i jest wszystko okej. Zresztą niejednokrotnie słyszałem teksty typu 'Galy, co ty do cholery robisz?', albo 'Galy, idioto!', a to się nie bierze bez przyczyny.

    Nie podobał mi się wczorajszy trening i jazda po nieodkrytych drogach, dlatego postanowiłem pojechać swoją trasą do celu. Spotkaliśmy się w tym samym czasie, w mniej-więcej tym samym momencie, więc nie wiem o co ci teraz chodzi.

    Obawiam się, że pisemna reprymenda jest niewystarczająca.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • maciuk
    Posty: 134
    Rejestracja: 13 lip 2010, 17:40
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    :
    Przysucha 2018
    Otrzymanych polubień: 73

    Sprawy ogólne

    autor: maciuk » 24 sty 2013, 1:19

    Hm ....chyba czas, abym znów częściej wpadał na treningi. Musze zobaczyć co się dzieje.

    Odnośnie moich nieobecności. Coraz częściej jest tak, że mi się nie chce włączać gry, gdyż czasami po prostu jest przekraczana granica dobrego smaku. Ja rozumiem, rubaszne żarty, ale czasami już uszy mi więdną. Czasami warto troszkę się rozejrzeć wokół i sprawdzić, czy wszyscy się dobrze bawią, a nie ciągnąc swoją zabawę z 1-2 osobami. Niektórzy po prostu mogą chcieć się zrelaksować, pojeździć ze znajomymi bez stłuczek, bez wulgaryzmów, czy głupawki, która czasami przypomina radość szaleńca.

    Warto przemyśleć sprawę. Niech każdy we własnym zakresie się zastanowi, czy czasami nie przesadza. Nie mówię tylko o wulgaryzmach, ale ogólnie o postawie.
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Sprawy ogólne

    autor: Hudy » 24 sty 2013, 10:43

    Ehh, zostawić Was na chwilę samych... Ale mam bekę z Was. Niby starsi, a dalej jak dzieci się zachowujecie. Dyskusja na poziomie podstawówki. "Proszę Pani, bo Jarek się do mnie brzydko odezwał łeee". Masakra. Swoja drogą, Galy momentami przeginasz. O ile niektórzy w klubie sobie na to pozwalają i przymykają oko na Twoje zachowanie, tak tym razem trafiłeś na kamień w postaci Camryta (nie bierz tego siebie MTX). Chyba musisz trochę ważyć słowa na przyszłość i wykazać się dojrzałością jak na Twój wiek przystało.


    MTX pisze:Obawiam się, że pisemna reprymenda jest niewystarczająca.


    GALY, JEDZIEMY CI WPIER****Ć !! :lanie
    Ostatnio zmieniony 24 sty 2013, 10:43 przez Hudy, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Gregu
    Posty: 106
    Rejestracja: 15 lut 2012, 20:07
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Greg3or
    Nick w TDU2: Gregu82
    Klub: Telcontar PL
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 56

    Sprawy ogólne

    autor: Gregu » 24 sty 2013, 16:32

    I właśnie w takich chwilach jak ta, czuję pełnię szczęścia z posiadania kasyna yes yes yes Siedziałem sobie z Donem i spokojnie i w pełni zrelaksowani graliśmy w pokera :ok
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Y00PAY
    Posty: 297
    Rejestracja: 22 lis 2011, 18:39
    Medale: 1
    Reputacja: 7
    Imię: Jarek
    Samochód: służbowy
    Nick w TDU: Galy_PL
    Nick w TDU2: Y00 PAY
    uPlay: Y00PAY
    Playstation Network: Y00PAY
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
    :
    Szczyrk 2015
    Polubił: 53
    Otrzymanych polubień: 46

    Sprawy ogólne

    autor: Y00PAY » 24 sty 2013, 18:17

    Camryt, we wtorek owszem zdarzyło mi się w Ciebie uderzyć ale od razu przepraszałem ! Czasami krzyczałem "uwagaaaaa" albo " soryyyyy" .... Szkoda tylko, że mając mnie zmutowanego nie mogłeś nic usłyszeć. A ja nie mam zamiaru za każdym razem prosić reszty aby przekazali Ci moje przeprosiny.

    Staram się jeździć najlepiej jak umiem, czasami kunie mnie poniosą.

    Każdy wie jaki jestem i każdy się zgodzi, że taki powinienem być, bo jestem w tej sposób osobą charakterystyczną. Nie jestem poryty, umiem się zachować normalnie i również jak [cenzura!] ;)

    Fajnie by było dostać u Ciebie szanse (nie wiem jak to inaczej napisać :P) i chciałbym abyś mnie odmutował i MOŻE jakoś ze sobą normalnie na tych trenach pogadamy ;)

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 24 sty 2013, 18:17 przez Y00PAY, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Sprawy ogólne

    autor: MTX » 24 sty 2013, 18:29

    Nie.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
Odpowiedz Posty: 88

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Przejdź do